Tralo Paslauga: Suteikiame tralo paslaugas transporto priemonių, įskaitant automobilius, gabenimui. Mūsų tralo keliamoji galia yra 3,5 tonos, o platformos ilgis ir plotis sudaro atitinkamai 4,6 metrus ir 2,1 metrą. Taip pat turime patyrusią komandą ir modernią įrangą užtikrinančią saugų ir efektyvų transportavimą.

Automobilių Gabenimas su Tralu:Siūlome saugų ir patikimą automobilių pervežimą su mūsų specialiai pritaikytu tralu. Vykstame visoje Lietuvoje, garantuodami greitą reagavimą ir konkurencingas kainas. Nesvarbu, ar tai būtų automobilio atvežimas po avarijos, ar tiesiog transportavimas į norimą vietą, mes esame čia, kad padėtume.

Pagalba Kelyje: Teikiame pagalbą kelyje sugedus, užklimpus ar po eismo įvykio. Mūsų komanda pasiruošusi greitai reaguoti į skambučius ir suteikti reikiamą techninę pagalbą.

Avarinis Variklio Užvedimas: Jei jums reikia avarinio variklio užvedimo, skambinkite mums. Mūsų patyrusi techninė pagalba kelyje komanda suteiks reikiamą pagalbą ir pasirūpins, kad vėl būtumėte kelioje.

Kuro Pristatymas: Turime paslaugą pristatyti kuro, kai jums gali trūkti degalų kelionės metu. Mes stengiamės suteikti greitą ir efektyvią kuro papildymo paslaugą.

Ratų Keitimas Kelyje: Suteikiame ratų keitimo paslaugą tiesiogiai kelyje. Mūsų komanda pasiruošusi įsikišti, jei susidūrėte su padangų problema ir reikia greitos pagalbos.